Gölbaşı Alperen Ocakları Açılışı

Gölbaşı Alperen Ocakları Açılışı

Glbaşı, Alperen Ocakları Eğitim Kltr ve Dayanışma Vakfı Glbaşı İle Teşkilatının yeni binasının aılışını gerekleştirmek zere ileye, Alperen Ocakları Eğitim Kltr ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan ve BBP Partisi Genel Başlanı Mustafa DESTİCİ bebarindeki ok sayıda Alperen ve Partili ile birlikte İle Kaymakamlık Binası nnde ok sayıda Alperenler tarafından "İşte Ordu İşte Komutan", "Mehmetik Afrin'de", "Kanımız Aksada Zafer İslamın", "Glbaşı Ovası Alperenler Yuvası" sloganları altında aılışı gerekleştirilecek olan Glbaşı Alperen Ocakları ile binasına kadar yrdler.


Glbaşı halkının sevgi gsterisi ierisinde devam eden yryşn ardından halkı Selamlayan Alperen Ocakları Genel Başkanımız Sayın Murat ASLAN ve BBP Genel Başkanımız Mustafa DESTİCİ ile binasının dualar eşliğinde aılış kurdelasını keserek, Glbaşı Alperen Ocakları ile binamızda uzun sre Alperen kardeşlerimizle hasbihalde dulunmuşlardır.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gölbaşı Alperen Ocakları Açılışı

Gölbaşı, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gölbaşı İlçe Teşkilatının yeni binasının açılışını gerçekleştirmek üzere ilçeye, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan ve BBP Partisi Genel Başlanı Mustafa DESTİCİ bebarindeki çok sayıda Alperen ve Partili ile birlikte İlçe Kaymakamlık Binası önünde çok sayıda Alperenler tarafından "İşte Ordu İşte Komutan", "Mehmetçik Afrin'de", "Kanımız Aksada Zafer İslamın", "Gölbaşı Ovası Alperenler Yuvası" sloganları altında açılışı gerçekleştirilecek olan Gölbaşı Alperen Ocakları ilçe binasına kadar yürüdüler.


Gölbaşı halkının sevgi gösterisi içerisinde devam eden yürüyüşün ardından halkı Selamlayan Alperen Ocakları Genel Başkanımız Sayın Murat ASLAN ve BBP Genel Başkanımız Mustafa DESTİCİ ilçe binasının dualar eşliğinde açılış kurdelasını keserek, Gölbaşı Alperen Ocakları ilçe binamızda uzun süre Alperen kardeşlerimizle hasbihalde dulunmuşlardır.

DEVAMI

Genel Başkanımızın Osmaniye Ziyareti

Genel Başkanımız Sn. Murat ASLAN Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Osmaniye İl Başkanlığımızın düzenlediği programa katıldı. Genel Başkanımız Osmaniye İl Başkanlığı görevini Sn. Ferhat KAÇAR’a tevdi etti.

 

 

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Gölbaşı Alperen Ocakları Ocak Binası Açılışı
  • Bursa Alperen Ocakları Devir Teslim
  • Adıyaman Alperen Ocakları Ziyareti
  • Ankara Alperen Ocakları Hollanda Büyük Elçiliğinde!

Videolar

  • 25 Mart Ankara Yürüyüşü
  • Alperen Yemini