Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Kuzucu'dan, Soyer'e 'Slovaj Zizek' tepkisi
30.05.2021 14:50

Dans etmeyi düşkünlüğü dışında Türk ve İslam düşmanlığından başka bir özelliğini göremediğimiz CHP-İP-HDPKK ittifakı'nın Belediye Başkanı Tunç Soyer baba mirası olarak gördüğü Türk ve İslam düşmanlığına bir yenisini daha eklemeye çalışmaktadır.
Geçtiğimiz yıl yapmayı planladığı etkinliğe Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa(SAV) efendimize hakaretleri ile bilinen karikatürist Charlie Hebdo'yu konuk etmeye kalkmıştı ve Valilik tarafından etkinlik iptal edilmişti.
Bugün yapmayı planladıkları programa ise Türkiye'yi daeş'i eğitmekle suçlayan PKK PYD sevici Slavoj ZİZEK' i konuşmacı olarak davet ediyor.
Ittifakların gayrimeşru ortağı HDP'yi ve onun savunduğu PKK'yı mutlu etmek adına yapılan bu organizasyon ilk kurşunun atıldığı kurtuluşun şehri İzmir'imize yakışmamaktadır.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin görevi her yıl nisan ayında başlayan kanalizasyon kokusu dururken, her geçen gün daha büyük bir çileye dönüşen trafik sıkıntısı dururken  Türkiye düşmanlarının sesini duyurmaya çalışmak olmamalıdır. 
Devletimizden beklediğimiz programın iptal edilmesidir. 
Bu ve benzeri etkinlikler ile hangi devlet ve millet düşmanları finanse edilmektedir, bunların araştırılması ve gerekiyorsa İzmir Büyükşehir Belediyesine Kayyum atanmasıdır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Eyüp KUZUCU
Alperen Ocakları
İzmir İl Başkanı

Son Eklenenler

Genel Başkanımızdan, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI'ya Ziyaret
Genel Başkanımız Doğu Türkistan Meclis Başkanı Sayın Seyit TÜMTÜRK ile birlikte, Alperen Ocakları Trabzon il başkanlığımız tarafından düzenlenen mazlum coğrafya Doğu Türkistan konulu panele katılım sağladı
Genel Başkanımız Trabzon İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Genel Başkanımız Rize şehir merkezindeki üye kayıt standını ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi