MESCİD-İ AKSA ÇAĞRIMIZ
11.05.2021 14:56

Kıymetli Dava arkadaşlarım, 
Kahrolarak takip ettiğimiz üzere alçak, kahpe ve Allah’ın laneti ile lanetlenmiş olan bir güruhun, bizler için kutsallığı tartışılmaya kapalı olan Mescid-i Aksa’da, müslüman kardeşlerimize nasıl bir zulüm içerisinde olduğu açıkça ortadadır. 

Bizim gözümüzde bu yaşananlar alçak birer terör saldırıdır. Bizim gözümüzde bu yaşananlar Ebu Cehil’e torunluk, Firavun’a evlatlık etmekten başka anlam taşımamaktadır. Ancak tarih çok şükür ki her defasında tekerrür etmiş, tüm bunların Allah’ın gazabına uğramalarına da ecdadımıza şahitlik ettirmiştir. 

Artık dönüşü olmayan bu yolun sonunda tarihin yeniden tekerrür edeceğine, Küffar ordusunun Hilal karşısında mağlubiyetini görmeninde inşallah bizlere nasip olacağına da yürekten inanmaktayız.

Bu noktada ilk adımı atması gereken bizlerin olduğu da yine tarihimizin üzerimize yüklediği bir sorumluluktur. İslam devletleri suskun, Avrupa ise üç maymuna oynamayı sürdürürken, mazluma umut zalime ise korku verecek olan Aziz Türk Milletidir. Devletimizin, bu yaşanan son hadiselerden sonra en ağır şekilde diplomatik adımlar atması ise kaçınılmaz bir sonuç halini almıştır. Biz Alperen’ler olarak; Bu yönde alınacak her kararın yanında ve bu kararların çıkartacağı olası her sonucun ise dimdik karşısında duracağımızı buradan tüm samimiyetimizle açıkça ilan ediyoruz. Bu sürecin en yakın takipçisi olduğumuzu da ısrarla yineliyoruz. 

Bugün olmasa da elbet birgün, içimizden yetişen bir Muhsin’in, dünyayı bu Kafir topluluğuna zindan edeceğine ve müslüman kardeşlerimizi feraha erdireceğine olan inancımız ise tamdır! 

Zalimler için yaşasın Cehennem!

Son Eklenenler

Sivas Alperen Arama Kurtarma
Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı
İstanbul Alperen Ocakları Yeni Hizmet Binası Açılış Töreni
Alperen’ler Afet Bölgesinde