Şehit Liderimiz Muhsin Başkan’ımızı ve beraberinde şehit olan dava arkadaşlarımızı vefatlarının 13. yıl dönümünde andık !
26.03.2022 19:50

25 Mart saat 08.00'da Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının yıl dönümünde Taceddin Dergahı'nda buluştuk.Taceddin Dergahı ziyaretimizin ardından Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'na hep beraber yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.Bugün bizler Ankara’da Muhsin Başkan’ımızı dualarla yad ederken, 25 Mart 2009’da içimizin buz tuttuğu Keş Dağı’nda da Alperenleri hazır bulundu. Alperen Arama Kurtarma Ekiplerimiz, Başkanımızın evlatları oradaydı…Şehit Liderimiz Muhsin Başkan’ımız ve beraberinde şehit olan dava arkadaşlarımız için düzenlediğimiz anma programını çok ciddi bir katılım ile gerçekleştirdik. Rabbim şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin.Programlar sonrası, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ Beyfendilerle birlikte, Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Merkez Yönetim kurulu olarak değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.

Son Eklenenler

Alperen Ocakları Genel Başkanı'mız, Büyük Birlik Partisi Genel İstişare Toplantısına katılım sağladı
Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfımızın yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik !
ALPEREN OCAKLARI DÜZCE İL BAŞKANLIĞINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ!
Genel Sekreterimiz Kenan GÖKÇEN ve Genel Başkan Yrd. Arif YAZICI'dan, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yrd. Dr. Osman YILDIZ’a ziyaret