Şehit Liderimiz Muhsin Başkan’ımızı ve beraberinde şehit olan dava arkadaşlarımızı vefatlarının 13. yıl dönümünde andık !
26.03.2022 19:50

25 Mart saat 08.00'da Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının yıl dönümünde Taceddin Dergahı'nda buluştuk.Taceddin Dergahı ziyaretimizin ardından Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'na hep beraber yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.Bugün bizler Ankara’da Muhsin Başkan’ımızı dualarla yad ederken, 25 Mart 2009’da içimizin buz tuttuğu Keş Dağı’nda da Alperenleri hazır bulundu. Alperen Arama Kurtarma Ekiplerimiz, Başkanımızın evlatları oradaydı…Şehit Liderimiz Muhsin Başkan’ımız ve beraberinde şehit olan dava arkadaşlarımız için düzenlediğimiz anma programını çok ciddi bir katılım ile gerçekleştirdik. Rabbim şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin.Programlar sonrası, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ Beyfendilerle birlikte, Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Merkez Yönetim kurulu olarak değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.

Son Eklenenler

Bugün saat 12:00’de 17 araçla sahaya inen ekiplerimiz Oniki Şubat ilçemizde bulunan 137 mahalleden 56’sına muhtarlarımız koordinesinde ulaşmış olup gelen yardım tırlarımızı dağıtmaya başlamışlardır
Kahramanmaraş’a gelen tüm yardımlar için Koordinasyon merkezimizi oluşturduk
Bugün Adıyaman’da Parti İl Başkanımız Nihat KOMŞU’nun da içinde bulunduğu enkazdan, 16 yaşındaki kızının 62 saat sonra sağ olarak çıkarılmasına şahitlik ettik
Alperen Ocakları olarak, Afad Koordinasyon merkezinden birkaç saatlik istirahat akabinde sahadaki çalışmalara iştirak edecek tüm ekiplere 2 bin kişilik çorba ikramımızı yaptık.