YARALARI SARACAĞIZ
03.08.2021 18:45

Yakından takip ettiğimiz ve bilindiği üzere, bazı bölgelerde devam eden orman yangınları vatandaşlarımızın ciddi mağduriyetlerle karşı karşıya kalmasına sebep olmuştur. İlk günden beri gerek Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ Beyfendiler, gerek parti il ve ilçe teşkilatlarımız gerekse Ocak Başkanlarımız sahadadır. An be an bölge halkının ihtiyaçları ve yangınların kontrol altına alınması noktasında adımlar atılmıştır. 

Bugün itibariyle bölgenin fotoğrafının netleşmesiyle birlikte, DOĞRU ve BİLİNÇLİ yardımların yerine ulaşması için sonrasına dair bir kriz masası oluşturulmuştur. Sahadaki arkadaşlarımız tarafından Köy köy - ilçe ilçe vatandaşlarımızın ihtiyaçları belirlenmiştir. İlk aşamada yarın vatandaşlarımıza ulaşmak üzere TALEP EDİLEN  ürünler içeren 2 tır yola çıkacaktır. Hazırlığı devam eden 3 tırımız daha mevcut olup ihtiyaçlara göre eklenen takviyelerde hazırda bekleyen araçlarla yerine ulaştırılacaktır. Bu noktada teşkilatlarımız arasında koordineyi sağlamak için kriz masamızla koordineli olmanız gerekliliğini kamuoyuyla paylaşma zarureti hasıl olmuştur. Saygılarımla.

Av. Samet BAĞCI
ALPEREN OCAKLARI EĞİTİM, KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI GENEL BAŞKANI


İLETİŞİM:
Antalya Ocak Başkanı Numan ÇELİK - 0 (539) 931 12 93

Son Eklenenler

Bugün saat 12:00’de 17 araçla sahaya inen ekiplerimiz Oniki Şubat ilçemizde bulunan 137 mahalleden 56’sına muhtarlarımız koordinesinde ulaşmış olup gelen yardım tırlarımızı dağıtmaya başlamışlardır
Kahramanmaraş’a gelen tüm yardımlar için Koordinasyon merkezimizi oluşturduk
Bugün Adıyaman’da Parti İl Başkanımız Nihat KOMŞU’nun da içinde bulunduğu enkazdan, 16 yaşındaki kızının 62 saat sonra sağ olarak çıkarılmasına şahitlik ettik
Alperen Ocakları olarak, Afad Koordinasyon merkezinden birkaç saatlik istirahat akabinde sahadaki çalışmalara iştirak edecek tüm ekiplere 2 bin kişilik çorba ikramımızı yaptık.